You are viewing:

Consumer

Change to: Business or pro or Medical

CCZ_DP&S_PRO_KAM LFG

Overzicht

  • 19415
  • Czech Republic
  • Praag
  • Sales
  • Specialist/Professional
  • Fulltime - tijdelijk

Doel en samenvatting van de functie

KAM for Large Format Graphics (Arizona and Colorado + 3th parties solution (Kongsberg, SUMMA) + SW
Replacement of the outgoing KAM

Wat wij bieden

Bij Canon krijg je de ondersteuning en aanmoediging die je nodig hebt om te groeien, van mensen die jouw ambitie delen. Wij investeren in jouw professionele ontwikkeling, zodat jij kunt leren en kunt groeien in jouw rol bij Canon. Bij ons vind je leiders die je de vrijheid geven om nieuwe dingen te ontdekken, en een team waar kennis openlijk wordt gedeeld.

rensponsibility for Czech Area ( existing customers + hunting new customers)

Wat wij vragen

- business experinence in printing area
- customers relationships in Signmaking
- experience with fladbed or roll to roll printing solution

Wat jij nodig hebt

  • Nadšení a cit pro obchod, schopnost budovat dlouhodobé vztahy se zákazníky
  • Schopnost rychle se prizpusobovat novým technologiím a tržním trendum
  • Príjemné vystupování a pozitivní prístup

Meer Informatie

Jaké je to v Canonu, co u nás získáte:

  • Práci pro svetovou znacku
  • Stanete se soucástí úzkého týmu, ale s regionálním presahem, odborníku, kterí pri sobe drží, motivují se a prohlubují si své znalosti navzájem, protože každý rozumí oboru z trochu jiné perspektivy
  • Získáte veškerou podporu, kterou potrebujete pro Váš rozvoj, vcetne zaškolení ušitého na míru (v CR i v zahranicí)
  • Motivující financní ohodnocení a zajímavé zamestnanecké benefity

Zajímá Vás popsaná role? Napište nám o svých zkušenostech i motivaci - tešíme se, že nám o sobe dáte vedet!

Canon verrijkt levens en bedrijven op onvoorstelbare, nieuwe manieren. Jij kunt een rol spelen bij het vormgeven van de toekomst van een bedrijf dat sterk, ambitieus en attent is, waar mensen samen geweldige dingen doen. Jij kunt het uitzonderlijke verwachten en het uitzonderlijke bereiken, met's werelds beste imaging bedrijf.

Living and working together for the common good.